HMC Projects Scholarship Scheme 2024

Djevojke i mladići, koji će na početku naredne školske godine imati najmanje 16 a najviše 17 i po godina, mogu postati dobitnici stipendija u Velikoj Britaniji učešćem u procesu selekcije koji u njihovim zemljama organiziraju akreditovane agencije…

Vaša(r) ideja

Ideja za pokretanje projekta Vaša(r) ideja javila se krajem 2012., a po okončanju implementacije nekoliko radionica, kroz istraživanje koje su članovi Udruženja PLUS sproveli nad skoro 900 sarajevskih srednjoškolaca, kao i kroz lične kontakte sa mladima.

Književnost uživo

Projekt Književnost uživo osmišljen je da kroz zabavu, lični angažman učenika i u opuštenoj atmosferi oslobođene školske stege, otvori svijet savremene književnosti mladima.

Udruženje

PLUS

Od 2012. godine Udruženje za kreativno učenje – PLUS gradi mostove između društva i mladih. Osmišljavajući kvalitetne edukativne programe za srednjoškolce i studente u Bosni i Hercegovini, potpomažemo stvaranju novih generacija uspješnih inovativnih ljudi.

Budite obaviješteni na vrijeme!

Ukoliko želite da nas kontaktirate budite slobodni to uraditi! Otvoreni smo za sve kritike, sugestije i prijedloge.

Nalazimo se
DEJZINA BIKIĆA L35